בית הלורדים

כשמו כן הוא אחוזת לורדים מפוארת, בנויה לתלפיות, יפהפייה, מהודרת, מעוצבת להפליא, בסגנון המאה ה-19.
 
 בית הלורדים היא שדרוג של בתי הארחה בצפון ומכילה סוויטות מפוארות ביותר, מאובזרות בכל הציוד הנדרש לסופשבוע בלתי נשכח וחד פעמי.
במושב ירוק עד, השוכן בגליל המערבי, הקימו ותיקי ענף התיירות, מזל ודויד שלוש, בעלי צימר "המערה" הידוע, את פאר יצירתם, "בית הלורדים", סוויטות מפנקות, עשירות, ויקרתיות.
 
די להתבונן בעיצוב האדריכלי של בית הלורדים, על מנת להשתומם למראה הדמיון, ההשקעה והמחשבה הרבה שעמדה מאחרי העיצוב והאסתטיקה. בכניסתכם ל"בית הלורדים" עצמו תופתעו לגלות תפארת עיצוב, מורכבת ממיטב הריהוט, הטכנולוגיה, והאיכות. ייחודיותו של בית הלורדים הוא השילוב המנצח בין העתיק למודרני, אינטגרצייה מופלאה שמניבה תוצאות מפתיעות בהתאם.
 
בית הלורדים דואג לנוף, לאווירה, לחוויה הגסטרונומית, לאטרקציות הנלוות, לשינה ערבה, וחמצן מזוקק.
בבית הלורדים, עומדים לרשותכם חדר ספא עשיר ומתקדם, המאפשר לכם להתענג על סאונה יבשה גם יחד.
 
יחד עם זאת, עומדים לרשותכם, סלון אורחים, מאובזר בשולחן ביליארד לשחקנים שביניכם, ספות מהודרות בסגנון אירופאי מהמאה ה-19, ריהוט צבעוני, תאווה לעיניים ממש.
נוסף לכך, ממתינים לכם מערכת קולנוע ביתית, מסך פלזמה עצום, בר משקאות מגוון ומוהדר, עשיר בהיצע אלכוהולי איכותי ומובחר. לצד כל אלה, דאגנו בבית הלורדים לספק לכם את טובי המטבחים, שתענה על כל חוויה קולינרית שתרצו ליצור: בישול, אפייה טיגון וכל העולה על דעתכם.
 
בכניסתכם לחדר השינה מלא ההוד, פנינת העיצוב של בית הלורדים, תשתוממו בראותכם מיטת אפיריון רחבה, מעוטרת בוילונות בד דקורטיביים, מעוטרים בלולאות בד, כיאה לאנשי מלוכה.
 


בית הלורדים צימר מפואר יוקרתי במושב חוסן
 
 
 
 
 בית הלורדים צימרים יוקרתיים

חדרים לפי שעה בחוסן - צימרים : בית הלורדים
איזור: צפון גליל מערבי | ישוב : חוסן - כתובת : הראשונים 16
מחיר:החל מ: 1500 ₪נווט למקום
נווט למקום

בית הלורדים

חדרים לפי שעה בחוסן - צימרים : בית הלורדים
איזור: צפון גליל מערבי | ישוב : חוסן - כתובת : הראשונים 16
מחיר:החל מ: 1500 ₪נווט למקום
נווט למקום