הפסגה של הצימרים

הפסגה של הצימרים בגליל

במקום לשבור את הראש ולחשוב על רעיון מקורי ומרענן אפשר לקחת רעיון ישן ופשוט לשדרג אותו. אחד הרעיונות שתמיד עובדים כשזה מגיע לרומנטיקה הוא "צימר". צימרים היו מאז ומתמיד המקום הראשון שבו יחשוב מישהו להפתיע את אהובתו, ומשום שסוס מנצח לא מחליפים, במקום ללכת הפעם לסתם צימר רגיל ופשוט אפשר ללכת על פסגת הצימרים – צימרים מפוארים ויוקרתיים. צימרים יוקרתיים ,בשונה מצימרים רגילים, מספקים את כל מה שתמצאו במקום רגיל רק בצורה הרבה יותר רומנטית.

בעלי הצימרים מבינים שמה שעושה את ההבדל בין רגיל למפואר היא האווירה, ולכן בצימרים המפוארים המבנה יהיה שונה. במקום חדרון קטן , ג'קוזי ומטבחון, אנחנו מדברים על פינת ישיבה כל כך נוחה ומהממת, שהמקום היחיד שתסכימו ללכת ממנה זה אל הג'קוזי הענק שרק מלהסתכל עליו מרגישים טוב.

לאחר ארוחת הערב, שתבשלו במטבח מצויד במיטב ציוד הבישול שקיים, ותאכלו בגינה הגדולה, תוכלו לשבת להנאתכם במיני בר הפנימי שכולל מגוון משקאות לבחירתכם או ליהנות ממשחק ביליארד בשולחן הפרטי שלכם.

בקיצור צימרים מפוארים ויוקרתיים אינם רק מקום לישון בו אלא הם מספקים חופשה שלימה תחת קורת גג אחת ללא צורך או רצון לצאת החוצה.
שורה תחתונה
הקדמה שמועילה בכל תחומי החיים פשוט הרסה לאנשים כמונו, חסרי רעיונות, את האפשרות להפתיע את האנשים שאנחנו אוהבים. מזל ש- צימרים מפוארים ויוקרתיים מהווים פתרון הולם לכל אירוע מיוחד, ללא צורך בהמצאת הגלגל מחדש...

צימרים מפוארים בצפון הפסגה של הסוויטות - בית הלורדים

הפסגה של הצימרים צימרים יוקרתיים

חדרים לפי שעה בצפון wiw

חדרים לפי שעה ב - צימרים : פלטינום סוויט
איזור: מרכז | ישוב : - כתובת : עין צורים
מחיר:החל מ: 300 ₪

נווט למקום
נווט למקום

הפסגה של הצימרים

חדרים לפי שעה ב - צימרים : פלטינום סוויט
איזור: מרכז | ישוב : - כתובת : עין צורים
מחיר:החל מ: 300 ₪

נווט למקום
נווט למקום